LISTA SZKÓŁ, KTÓRE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 ZGŁOSIŁY SIĘ DO KONKURSU BIBLIJNEGO DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DIECEZJI RZESZOWSKIEJ, KL. OD V DO VII, PT. „MISJA W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO”:
Lp. |
Miejscowość |
|
1 |
Babica ZS |
|
2 |
Biecz ZS nr 1 |
|
3 |
Błażkowa PSP |
|
4 |
Boguchwała SP |
|
5 |
Brzeziny-Berdechów (Brzeziny SP nr 2) |
|
6 |
Bukowiec SP |
|
7 |
Bystrzyca SP |
|
8 |
Chmielnik SP nr 1 |
|
9 |
Chmielnik SP nr 3 |
|
10 |
Domatków SP |
|
11 |
Frysztak SP nr 1 |
|
12 |
Glinik Zaborowski |
|
13 |
Gnojnica Wola SP |
|
14 |
Gorlice MZS nr 6 |
|
15 |
Gorlice MZS nr 1 |
|
16 |
Góra Ropczycka ZS |
|
17 |
Górno – Zaborze SP |
|
18 |
Gwoźnica Górna |
|
19 |
Hadykówka SP |
|
20 |
Harklowa SP |
|
21 |
Hermanowa SP |
|
22 |
Jasionka ZS |
|
23 |
Jasło ZSM nr 1, SP nr 6 |
|
24 |
Jasło ZSM nr 3, SP nr 12 |
|
25 |
Jasło ZSM nr 4, SP nr 1 |
|
26 |
Jasło SP nr 4 |
|
27 |
Jasło SP nr 2 z Oddz. Integracyjnymi |
|
28 |
Jaszczurowa SP |
|
29 |
Kamień ZS |
|
30 |
Kamień Podlesie SP |
|
31 |
Kamień-Prusina |
|
32 |
Kolbuszowa SP nr 1 |
|
33 |
Kolbuszowa SP nr 2 |
|
34 |
Kolbuszowa Górna |
|
35 |
Krajowice ZSP |
|
36 |
Krasne ZSP |
|
37 |
Kryg SP |
|
38 |
Kupno SP |
|
39 |
Lipinki SP |
|
40 |
Lubla ZS |
|
41 |
Lutcza ZS |
|
42 |
Łęki Strzyżowskie SP |
|
43 |
Łowisko ZS |
|
44 |
Łukawiec ZS |
|
45 |
Malawa ZS |
|
46 |
Medynia Głogowska ZS |
|
47 |
Mrowla SP |
|
48 |
Niedźwiada Dolna SP |
|
49 |
Niedźwiada Górna ZS |
|
50 |
Nienadówka ZS nr 2 |
|
51 |
Niwiska SP |
|
52 |
Nockowa SP |
|
53 |
Nowa Wieś (k. Rzeszowa) ZS |
|
54 |
Nowy Żmigród ZS |
|
55 |
Pogwizdów Nowy SP |
|
56 |
Przybówka ZS |
|
57 |
Przyłęk SP |
|
58 |
Pstrągowa ZS SP nr 1 |
|
59 |
Pstrągowa SP nr 2 |
|
60 |
Racławówka SP |
|
61 |
Rudna Mała SP |
|
62 |
Rudna Wielka SP |
|
63 |
Rzeszów SP S. Nazaretanek |
|
64 |
Rzeszów SP Sióstr Pijarek |
|
65 |
Rzeszów SP Sióstr Prezezntek |
|
66 |
Rzeszów SP Promar |
|
67 |
Rzeszów SMS SP Mistrzostwa Sportowego |
|
68 |
Rzeszów Zespół Szkół Muzycznych Nr 2 |
|
69 |
Rzeszów SP nr 2 |
|
70 |
Rzeszów SP nr 3 |
|
71 |
Rzeszów SP nr 5 |
|
72 |
Rzeszów SP nr 9 |
|
73 |
Rzeszów SP nr 10 |
|
74 |
Rzeszów SP nr 13 |
|
75 |
Rzeszów SP nr 17 |
|
76 |
Rzeszów SP 21 |
|
77 |
Rzeszów SP nr 22 z Oddz. Integr. |
|
78 |
Rzeszów SP 25 |
|
79 |
Rzeszów SP nr 27 |
|
80 |
Rzeszów SP 28 |
|
81 |
Rzeszów SP nr 30 z Oddz Integr. |
|
82 |
Rzeszów SP 31 |
|
83 |
Rzeszów SP 34 |
|
84 |
Rzeszów ZSP 11, SP nr 7 |
|
85 |
Sędziszów Młp SP nr 3 |
|
86 |
Siedliska SP |
|
87 |
Stobierna SP nr 2 |
|
88 |
Strzyżów MZS SP nr 2 |
|
89 |
Trzeboś ZS |
|
90 |
Trzebownisko SP |
|
91 |
Trześń SP |
|
92 |
Tyczyn ZS |
|
93 |
Ustrobna SP |
|
94 |
Werynia SP |
|
95 |
Wola Dębowiecka SP |
|
96 |
Wólka Niedźwiecka ZS |
|
97 |
Wólka Podleśna SP |
|
98 |
Wysoka Głogowska ZS |
|
99 |
Wyżne SP |
|
100 |
Zalesie SP |
|
101 |
Zarzecze SP |
|
102 |
Żarnowa SP |
|
103 |
Żyznów ZS |